Vetëdigjet në banesë një person, jetonte i vetëm - Bota Sot
Vetëdigjet në banesë një person, jetonte i vetëm

Vlora

Vetëdigjet në banesë një person, jetonte i vetëm

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 15:36
Foto ilustrim

Një person i ka dhënë fund jetës duke u vetëdjegur në banesë.

Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Fitore të Vlorës, ndërsa burri jetonte i vetëm.

A.J, 45 vjeç ka humbur jetën në vendin e ngjarjes dhe mësohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat