Nxehet debati, ‘plasin’ armët sheshit në Orikum - Bota Sot
Nxehet debati, ‘plasin’ armët sheshit në Orikum

Vlora

Nxehet debati, ‘plasin’ armët sheshit në Orikum

Më: 8 prill 2020 Në ora: 12:14
Ilustrim

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar paraditen e sotme në zonën e Radhimës në Vlorë.

Dyshohet se dy persona janë zënë me sende të forta dhe për pasojë është plagosur rëndë njëri prej tyre.

Sic raporton Abc News, i plagosuri mund të jetë qëlluar me pjesën e pasme të pistoletës.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Ndonëse i gjithë shteti është izoluar për shkak të pandemisë së koronavirusit, konfliktet nuk kanë munguar gjatë orarit të lejuar për lëvizje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat