Sali Berisha në Vlorë, demokratët dalin ta presin

Vlora

Sali Berisha në Vlorë, demokratët dalin ta presin

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 18:12
Sali Berisha në Vlorë, demokratët dalin ta presin

Demokratët të shumtë në Vlorë kanë dalë në pritje të Sali Berishës, ku ai do të mbajë “Foltoren” e radhës.

Mbështetës të tij deputetet Bujar Leskaj, Flamur Noka, Ish-presidenti Nishani janë në mesin e simpatizantëve që presin që ai të mbërrijë.

Kujtojmë, se ditë më parë Berisha u përjashtua nga grupi parlamentar i PD-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat