Tritol kamionit në Vlorë

Vlora

Tritol kamionit në Vlorë

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 07:26
Foto ilustrim

Shpërthim me lëndë plasëse në një kamion në Vlorë.

Ngjarja ndodhi rreth mesnatës në orën 23:30, në fshatin Tragjas, Orikum.

Në një mjet kamion, të parkuar, në pronësi të A. C., 53 vjeç, ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse, ku si pasojë ka vetëm dëme të vogla materiale.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat