Qarkullim i rënduar në Vlorë/ Qytetarë e vizitorë dynden në zonën bregdetare

Vlora

Qarkullim i rënduar në Vlorë/ Qytetarë e vizitorë dynden në zonën bregdetare

Më: 26 mars 2023 Në ora: 16:28
Foto ilustrim

Fundjava dhe koha e bukur me diell ka rikthyer qarkullimin e rënduar të automjeteve në Vlorë.

Dyndja e madhe e pushuesve drejt qytetit bregdetar si dhe dëshira e njerëzve për të shëtitur me makinë.

Ka bërë që rrugët e qytetit të jenë të tejmbushura nga makinat.

Akset më problematike janë ato që të çojnë drejt bregdetit si rruga Transballkanike, Lungomare si dhe segmenti Vlorë-Orikum.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat