Kurti dhe Osmani do të kenë takime të ndara me Metën

Aktuale

Kurti dhe Osmani do të kenë takime të ndara me Metën

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 11:20
Ilir Meta

Presidentja Vjosa Osmani dhe kryeministri Albin Kurti gjatë ditës së sotme do të takohen me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta.

Kurti do të takohet me Metën në ora 14:00, ndërsa Osmani në ora 16:00.

Ata do të kenë takime të ndara me presidentin e Shqipërisë.

Meta është duke qëndruar në Kosovë për dy ditë deri më tani është takuar me Glauk Konjufcën, Ramush Haradinajn dhe Memli Krasniqin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat