Adriana Matoshi publikon fotografi me Albin Kurtin: Përgjithmonë

Aktuale

Adriana Matoshi publikon fotografi me Albin Kurtin: Përgjithmonë

Më: 26 shtator 2022 Në ora: 17:45
Adriana Matoshi

Aktorja e njohur, njëherësh edhe deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, ka bërë bujë në mediat sociale, ndërsa ka publikuar një fotografi me kryeministrin e vendit, Albin Kurtin.

“Përgjithmonë” është përshkrimi që ajo i ka vënë imazhit të publikuar, teksa nuk kanë munguar as komentet e shumta nga ndjekësit e Matoshit.

Ajo postimin e ka bërë në një kohë kur në mediat online së fundmi është përfolur për një largim të saj të mundshëm nga LVV-ja.

Aktorja ishte është bërë pjesë e Kuvendit të Kosovës që nga zgjedhjet e 14 shkurtit të vitit të kaluar, ndërsa ishte votuar më shumë se 10 mijë herë.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat