​Gjashtë qytetarë infektohen me COVID-19

Aktuale

​Gjashtë qytetarë infektohen me COVID-19

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 10:24
Foto ilustrim

Në Kosovë janë konfirmuar 6 raste të reja me COVID-19, nga 99 testime të kryera në 24 orët e fundit.

Janë shëruar 3 qytetarë. Ndërsa numri i rasteve aktive me virusin korona është 44.

Gjatë këtyre orëve janë vaksinuar 24 qytetarë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat