Haradinaj: S’ka logjikë me i lënë mësimdhënësit pa paga, kjo situatë është e dhimbshme

Aktuale

Haradinaj: S’ka logjikë me i lënë mësimdhënësit pa paga, kjo situatë është e dhimbshme

Më: 7 tetor 2022 Në ora: 11:45
Ramush Haradinaj

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka thënë se situata e krijuar me mësimdhënësit është e dhimbshme.

Para deputetëve, Haradinaj tha se kjo situatë kërkon reflektim nga ana e Qeverisë.

“Nuk ka logjikë me i lënë mësimdhënësit pa paga. Kjo situatë është e dhimbshme dhe kërkon reflektim nga ana e pushtetit!”, tha Haradinaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat