E moshuara e dhunuar është nëna e dëshmorit Taulant Nura!

Aktuale

E moshuara e dhunuar është nëna e dëshmorit Taulant Nura!

Nga: A.SH Më: 2 nëntor 2022 Në ora: 17:06
Foto nga vendi i ngjarjes

Ish-ushtari i UÇK, Ridvan Tahiri përmes një shkrimi ka thënë se e mushuara e dhunuar në Pejë, është nëna e dëshmorit UÇK-së Taulant Nura nga Gjakova.

I dëshpëruar nga ky rast Tahiri ka shrkuar “Gjaku i Dëshmorëve ju vraftë monstra”.

Postimi në Facebook:

NANE E VIDEO ESHTE NANE E DESHMORIT

Kete informat ma dha nje mik i imi nga Gjakova

Gjaku i Deshmoreve ju VRAFT MOSTRA 😡

Ajo NANE qe maltretohet mizorisht qenka NANE e nje Deshmori te UÇK-se Taulant Nura nga Gjakova i cili ra heorikisht ne Qabrat te Gjakoves bashk me Deshmorin nga Peja Ahmet Gjikolli duke luftu per lirin e te gjitheve e kjo NENE dha gjaku i birit te saj u shpagu me tmerrin qe na theu zemren dhe shpirtit.

Ky dom i tmerrin e jo i kujdesit ne Peje qenka pagu 700/800€ ne muaj qe NENA e Deshmorit te Kombit te kete kujdesin, respektin dhe trajtimin e merituar por mori dhunimin ne makaber qe ne Shqiptart kemi pas vetem nga pushtuesi serbo sllav.

Huazuar nga vllau yn Adnan Hyseni

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat