SHBA-ja teston luftanijet me megashpërthime

Amerika

SHBA-ja teston luftanijet me megashpërthime

Më: 21 qershor 2021 Në ora: 22:13
SHBA-ja teston luftanijet me megashpërthime

Marina e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka nisur një varg provash fortësie për aeroplanmbajtëset e saj më të reja dhe më të avancuara, duke shkaktuar shpërthime të fuqishme, për të përcaktuar nëse anijet janë të gatshme për luftë./REL

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat