Rrëzimi i aeroplanit me 21 pasagjerë në SHBA, pamje se si ndodhi mrekullia

Amerika

Rrëzimi i aeroplanit me 21 pasagjerë në SHBA, pamje se si ndodhi mrekullia

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 17:39
Rrëzimi i aeroplanit

Një avion çarter me 21 persona, është rrezuar ndërsa po bënte përpjekje për t’u ngritur nga Aeroporti Ekzekutiv i Hjustonit, Teksas.

Mediat e huaja, bëjnë me dije se pasagjerët dhe anëtarët e ekuipazhit kanë mbijetuar.

Dhe vetëm njëri prej tyre është plagosur.

Avioni pasi është rrëzuar ka marrë flakë, sakaq autoritetet kanë mbërritur në vendngjarje, për hetimin e rrethanave.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat