Kush është tetëvjeçarja që konsiderohet si “eksperte” e armëve

Amerika

Kush është tetëvjeçarja që konsiderohet si “eksperte” e armëve

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 12:20
Autumn Fry

Autumn Fry, është një vajzë tetëvjeçare nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, e cila po konsiderohet si “eksperte” e armëve.

Ajo ka qindra fansa, të cilët janë befasuar me njohuritë e saj rreth armëve.

Autumn i përdorë ato mjaft mirë, madje i çmonton dhe monton sërish.

Image
Autumn Fry

Babai i saj thotë se e bija është një profesioniste e vërtetë.

Madje, tetëvjeçarja ka hapur edhe një kanal në Youtube, ku ka mijëra ndjekës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat