Adoleshentja grushton gruan në mes të rrugës, shkaku i maskës

Amerika

Adoleshentja grushton gruan në mes të rrugës, shkaku i maskës

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 07:57
Pamje nga vendi i ngjarjes

Policia e Nju Jorkut ka publikuar një video, ku një adoleshente sulmon me grushte një grua, pasi kjo e fundit i kërkoi të vendoste maskën anti-Covid.

Kur gruaja i kërkoi të vendoste maskën, e reja jo vetëm që refuzoi, por edhe përdori dhunë, duke e gjuajtur me grushte.

Policia publikoi videon e sulmit për të arrestuar adoleshenten, pasi kjo e fundit është arratisur, e si pasojë është shpallur në kërkim nga policia.

Pamjet KËTU

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat