Tragjedi/ Gjenden 3 fëmijë të vdekur dhe nëna e tyre e plagosur, ja çfarë dyshon policia

Amerika

Tragjedi/ Gjenden 3 fëmijë të vdekur dhe nëna e tyre e plagosur, ja çfarë dyshon policia

Më: 13 janar 2022 Në ora: 19:36
Deri më tani po ngjarja e rëndë po hetohet si vrasje-vetëvrasje e mundshme.

Një ngjare e rëndë është regjistruar një ditë më parë në SHBA.

Bëhet me dije nga autoritetet amerikane se tre fëmijë janë gjetur të vdekur dhe një grua e plagosur rëndë dje në një apartament në Kaliforni, SHBA.

Deri më tani po ngjarja e rëndë po hetohet si vrasje-vetëvrasje e mundshme.

Zbulimi u bë në rezidencën Le Grand kur policia u thirr për një kontroll mirëqenie për banorët që nuk dukeshin prej ditësh, raporton Yourcentravelly.

Ndërkohë që ndër të tjera bëhet me dije se fëmijët ishin të gjithë nën moshën 8 vjeç dhe autoritetet ende nuk kanë komentuar mbi mënyrën e vrasjeve.

Gruaja dukej se kishte plagë të vetë-shkaktuara, thanë autoritetet, dhe është dërguar në spital për trajtim.

Zyra e sherifit nuk tha se çfarë lidhje kishin mes tyre banorët e apartamentit, por deklaroi se do të japë të tjera informacione pas hetimeve paraprake.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat