“Kurrë mos thuaj kurrë”- Melania Trump ambicie për t’u bërë sërish Zonja e Parë: Unë mendoj se…

Amerika

“Kurrë mos thuaj kurrë”- Melania Trump ambicie për t’u bërë sërish Zonja e Parë: Unë mendoj se…

Më: 15 maj 2022 Në ora: 22:27

Melania Trump ka dhënë intervistën e saj të parë, që kur ajo u largua nga Shtëpia e Bardhë. Ish-zonja e parë la të kuptohej se ekzistonte një shans që ajo të mund të jetonte përsëri atje ndërsa Donald Trump synon sërish të marrë postin në 2024.

“Unë mendoj se kemi arritur shumë në katër vitet e administratës Trump,” i tha Melania Trump Fox në një intervistë që u transmetua të dielën në mëngjes, duke shtuar: “Kurrë mos thuaj kurrë”, kur u pyet nëse ajo mund të jetonte përsëri në Shtëpinë e Bardhë nëse bashkëshorti i saj do të rikandidojë.

Gjatë intervistës, Trump diskutoi ato që ajo i quajti “projektet e saj NFT”. Ish-zonja e parë ka projektuar dhe nxjerrë në shitje në faqen e saj personale disa koleksione dixhitale.

Të gjithë artikujt që Trump shet mund të blihen vetëm nëpërmjet kriptomonedhës dhe pjesa e parë e artikujve të nxjerrë në shitje në fillim të këtij viti nuk arriti pragun e dëshiruar monetar prej $250,000 për një ofertë hapëse.

NFT-ja më e fundit, e titulluar “The MetaRose”, është një trëndafil blu që gjallëron. Në mënyrë tipike, shumica e zonjave të para moderne krijojnë fondacione ose organizata – përgjithësisht jofitimprurëse.

Trump tha përsëri gjatë intervistës se “disa nga të ardhurat” nga shitja e NFT-ve – të cilat janë të listuara me 150 dollarë secila – do të shkojnë për mbështetjen e fëmijëve birësues.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat