Vdes një 12 vjeçar nga të shtënat në Atlanta, pesë persona plagosen

Amerika

Vdes një 12 vjeçar nga të shtënat në Atlanta, pesë persona plagosen

Më: 28 nëntor 2022 Në ora: 12:09
Foto nga vendi i ngjarjes

Një 12-vjeçar ka vdekur dhe pesë të tjerë kanë mbetur të plagosur pas të shtënave në Atlanta.

Departamenti i Policisë ka njoftuar se një mosmarrëveshje natën e së shtunës u përshkallëzua në të shtëna me armë zjarri.

Të shtënat ndodhën rreth orës 20:00 kur një grup njerëzish u shoqëruan nga prona e qendrës tregtare në Stacionin Atlantik nga zyrtarët e policisë së Atlantës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat