Pak para rikandidimit, i publikohen 9000 fotografi skandale Hunter, djalit të Joe Biden

Amerika

Pak para rikandidimit, i publikohen 9000 fotografi skandale Hunter, djalit të Joe Biden

Më: 10 qershor 2023 Në ora: 10:25
Ilustrim

Djali i presidentit amerikan Joe Biden, Hunter është përfshirë në një skandal seksual.

Kjo po ndodh tashmë para kandidimit të babait të tij për një mandat të dytë në Shtëpinë e Bardhë.

Hunter Biden është në qendrën e vëmendjes  të shumë mediave në Amerikë pasi i'u shfaqën mijëra foto të tij duke kaluar një kohë të mirë me prostituta dhe opiate.

Ishte grupi i krahut të djathtë “Marco Polo”  i cili publikoi pothuajse 9000 foto të marra nga laptopi i Hunterit, të cilat e tregojnë atë duke marrë drogë dhe u argëtuar me prostitutat.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat