Donald Trump shpërndau pica për mbështetësit në një bar-lokal në Iowa

Amerika

Donald Trump shpërndau pica për mbështetësit në një bar-lokal në Iowa

Më: 22 shtator 2023 Në ora: 23:07
Donald Trump

Ish-presidenti amerikan dhe kandidati aktual republikan, Donald Trump u shfaq në një bar-lokal në Iowa.

Trump përshëndeti mbështetësit, të cilët e duartrokitën dhe shpërndau pica falas.

Disa arritën të fotografonin pranë ish-presidentit ndërsa ai ia plotësoi dëshirën një gruaje dhe i firmosi bluzën.

Situata u monitorua nga afër nga sigurimi i tij, por ai me sa duket ishte i sigurt pasi u gjend mes më shumë se 100 mbështetësve të tij.

Zgjedhjet presidenciale në SHBA do të mbahen vitin e ardhshëm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat