Dea Loshi, vajza që po bën emër në rrjetet sociale

Art

Dea Loshi, vajza që po bën emër në rrjetet sociale

Nga: Faton Mehmeti Më: 14 shkurt 2022 Në ora: 21:18
Dea Loshi

Kur flasim për vajzat tona të spikatura, s’mund mos ta përmendin Dea Loshin, studente në fakultetin e arkitekturës, tashme duke perfunduar vitin e fundit të studimeve bachelor, në Universitetin e Prishtinës.

Dea, ka orentimin e saj arti dhe e bukura, estetika dhe fotografia. Ajo eshte mjaft aktive ne rrjetet sociale, dhe tashmë ka filluar bashkëpunimet me brende të ndryshme, të cilat duke parë pasionin, entuziazmin e saj kanë kontakuar me Dean duke i ofruar bashkëpunim në shumë fusha, sidomos në fushën e bloggerës, e cila tashmë është bërë trend.

Me përkushtimin e saj, Dea çdo ditë e më shumë po bën emër, duke dëshmuar edhe një herë se femrat shqiptare në fushën e artit në përgjithësi, dhe jo vetëm, janë të shkathëta dhe të suksesshme.

Në të ardhmen pritet të ketë shumë projekte të reja si nga fusha e profesionit të cilit studion.

Image
Dea Loshi
commentFirst article
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat