Dea Loshi, vajza që po bën emër në rrjetet sociale

Art

Dea Loshi, vajza që po bën emër në rrjetet sociale

Nga: Faton Mehmeti Më: 14 shkurt 2022 Në ora: 21:18
Dea Loshi

Kur flasim për vajzat tona të spikatura, s’mund mos ta përmendin Dea Loshin, studente në fakultetin e arkitekturës, tashme duke perfunduar vitin e fundit të studimeve bachelor, në Universitetin e Prishtinës.

Dea, ka orentimin e saj arti dhe e bukura, estetika dhe fotografia. Ajo eshte mjaft aktive ne rrjetet sociale, dhe tashmë ka filluar bashkëpunimet me brende të ndryshme, të cilat duke parë pasionin, entuziazmin e saj kanë kontakuar me Dean duke i ofruar bashkëpunim në shumë fusha, sidomos në fushën e bloggerës, e cila tashmë është bërë trend.

Me përkushtimin e saj, Dea çdo ditë e më shumë po bën emër, duke dëshmuar edhe një herë se femrat shqiptare në fushën e artit në përgjithësi, dhe jo vetëm, janë të shkathëta dhe të suksesshme.

Në të ardhmen pritet të ketë shumë projekte të reja si nga fusha e profesionit të cilit studion.

Image
Dea Loshi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat