Wolkswagen testohet me gjoksin e një femre! - Bota Sot
Wolkswagen testohet me gjoksin e një femre!

Auto

E martë, 20 nëntor 2018

Wolkswagen testohet me gjoksin e një femre!

Më: 25 qershor 2018 Në ora: 11:43
Ilustrim

Kësaj radhe kemi një test shumë interesant

I tillë është edhe testimi i VW Arteon nga një ngasës entuziast i këtij modeli i cili ka gjetur një mënyrë veçantë për testim

Ai ka zgjedhur të dashurën e tij Ukrainase e cila provon të gjitha hapësirat e veturës.

Volkswagen Arteon është modeli pasardhës i Volkswagen Passat CC dhe në Gjermani shitet me një çmim prej rreth 50,000 Euro. Ky çmim është për modelin bazik me benzinë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test