Ky restorant ka gjetur një zgjidhje të çuditshme për të afruar klientët

Azia

Ky restorant ka gjetur një zgjidhje të çuditshme për të afruar klientët

Më: 9 tetor 2021 Në ora: 10:53
Pamje nga videoja

Një restorant në Tajlandë ka gjetur një zgjidhje të pazakontë për të mbajtur klientët.

Në vend të tavolinave të zbrazëta për shkak të përmbytjeve që goditën vendin, Chaopraya Antique Café është po aq e mbushur sa kurrë më parë, duke ofruar një përvojë që pronari i saj e quan “surfing hot-pot” .

Në vend që të mbyllej, e cila do të ishte më normale, restoranti qëndroi hapur për klientët që shijonin ushqimin e mrekullueshëm.

Videot janë bërë virale në mediat sociale ku shihen klientët të ulur në karrige, këmbët e tyre të zhytura në ujë, duke ngrënë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat