E rëndë/ Gruaja shkon të rinovojë pasaportën, qëllohet në kokë me armë nga polici

Azia

E rëndë/ Gruaja shkon të rinovojë pasaportën, qëllohet në kokë me armë nga polici

Më: 10 dhjetor 2023 Në ora: 10:10
Ngjarja në fjalë ndodhi më 8 dhjetor, ndërsa e gjithë skena u kap nga kamerat e sigurisë.

Një grua në Indi po lufton për jetën pasi u qëllua aksidentalisht në kokë nga një oficer policie teksa shkoi në stacion për të rinovuar pasaportën.

Ngjarja në fjalë ndodhi më 8 dhjetor, ndërsa e gjithë skena u kap nga kamerat e sigurisë.

Në pajmet e publikuara, oficeri mund të shihet duke mbajtur një armë që ia dha një koleg, duke e përkulur dhe më pas duke tërhequr këmbëzën ndërsa tyta është drejtuar nga gruaja.

Njëkohësisht, nga autoritetet ka nisur hetimi për rrethanat e sakta të aksidentit, ku familjarë dhe miq të viktimës kanë kërkuar përgjigje për veprimet e punonjësit të policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat