Gashi i lënduar - Bota Sot
Gashi i lënduar

Basketboll

Gashi i lënduar

Nga: K. G. Më: 5 mars 2019 Në ora: 11:42
Gashi i lënduar

Basketbollisti Artin Gashi është i lënduar dhe do të mungojë për një kohë në parket, sidomos skuadrës së tij Golden Eagle Yllit nga Theranda.

“Federata e Basketbollit të Kosovës i dëshiron shërim sa më të shpejtë basketbollistit të Golden Eagle Yllit, Artin Gashit, i cili e ka përjetuar një lëndim në javën e kaluar.

FBK beson se do të kthehesh në parket edhe më i fortë se më parë”, shkruan në profilin e FBK-së.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...