Grumbullimi i kombëtares së Kosovës - Bota Sot
Grumbullimi i kombëtares së Kosovës

Basketboll

Grumbullimi i kombëtares së Kosovës

Më: 8 mars 2019 Në ora: 18:17
Grumbullimi i kombëtares së Kosovës

Përzgjedhësi i kombëtares së Kosovës U16, Edin Kerveshi vazhdon me grumbullimin e radhës i cili do të mbahet më 9 mars 2019 me fillim nga ora 13:00 deri 15:00 në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë.  

Lista e gjerë e Kosova U16: 

Astera Tuhina
Enisa Kamerolli
Arba Hashani
Dea Pushkolli
Anita Grainca
Fjolla Ajeti
Dije Daku
Vesa Ballazhi
Olta Zymberi
Zyrie Pirena
Vanesa Bojku
Kaltrina Maliqi
Gresa Berisha
Erza Ulnika
Xheneta Daci
Anesa Korqa
Agnesa Thaqi
Melsa Baliqi
Aroma Sylhasi
Viola Tanushi
Linda Bala
Omeda Seremi
Vernesa Kryeziu
Rea Ukaj

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...