Në “Minatori” vijnë edhe “Xhebrailat”

Basketboll

Në “Minatori” vijnë edhe “Xhebrailat”

Më: 9 maj 2024 Në ora: 19:31
Tifozët

Në “Minatori” vijnë edhe “Xhebrailat”, palestra e stërmbushur para ndeshjes Trepça-Ylli

Pas pak minutash do të fillojë seria finale e basketbollit mes Trepçës dhe Yllit.

Palestra “Minatori” është nikoqire e finales së parë nga pesë të mundshme mes dy ekipeve më të mira këtë sezon në basketboll.

E në këtë përballje kanë udhëtuar edhe tifozët e Ylli, “Xhebrailat”.

Palestra është e stërmbushur me tifozë që nuk kanë as vende për t’u ulur.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat