Rahoveci shtrëngohet për Z Mobile Prishtinën - Bota Sot
Rahoveci shtrëngohet për Z Mobile Prishtinën

Basketboll

Rahoveci shtrëngohet për Z Mobile Prishtinën

Më: 9 prill 2019 Në ora: 17:25
Rahoveci shtrëngohet për Z Mobile Prishtinën

Java e 27-të në Superligën e Kosovës në basketboll veçohet me dy ndeshje mjaft interesante, njëra në Rahovec dhe tjetra në Prizren. 

Nesër në orën 19:00 në palestrën “Mizahir Isma’’, Rahoveci është nikoqir i Z Mobile Prishtinës, ndeshje kjo e cila pritet të sjell rivalitet të madh në parket. Me një fjalë, Rahoveci shtrëngohet për Z Mobile Prishtinën.

Po ashtu me fillim nga ora 19:00 të mërkurën zhvillohet ndeshja Bashkimi – Lipjani në palestrën në Prizren dhe të enjten me fillim nga ora 19:00 do të zhvillohet derbi tjetër i kësaj jave, ai në Prizren në mes Ponte Prizrenit dhe Trepçës, si dhe Golden Eagle Ylli takohet me Lipjanin (19.00).

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...