Danisha e Prishtinës - Bota Sot
Danisha e Prishtinës

Basketboll

Danisha e Prishtinës

Nga: K. G. Më: 3 shtator 2019 Në ora: 16:01
Danisha e Prishtinës

Prishtina nuk e ka ndërmend të flejë por pretendon të jetë më e fortë për edicionin e ri jo vetëm për kampionatin vendorë në basketboll por edhe për sfidat ndërkombëtare. 

“Danisha Shaw, lojtarja me e re e KBF Prishtinës. Danisha Shaw zyrtarisht pjesë e skuadrës sonë për edicionin 2019/2020.

Shaw është e gjatë 170 cm dhe luan në pozitën e organizatores.

Shaw ishte pjesë e KB Bashkimit në vitin e fundit.

Mirësevjen në shtëpinë e kampioneve”, bëhet e ditur nga klubi i Prishtinës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat