FBK-ja motivon tifozët - Bota Sot
FBK-ja motivon tifozët

Basketboll

FBK-ja motivon tifozët

Më: 19 prill 2020 Në ora: 13:00
FBK-ja motivon tifozët

Aktivitetet sportive në Kosovë janë pezulluar prej disa javësh për shkak të përhapjes së koronavirusit.

Ndërkohë, Federata e Basketbollit të Kosovës tashmë ka marrë vendim për anulimin e kampionateve.

Por, FBK-ja ka këshilluar qytetarët që të qëndrojnë në shtëpi, derisa shton se sallat do të mbushen sërish.

“Sallat do t’i mbushim edhe më shumë. Qëndroni në shtëpi dhe do të rikthehemi edhe më të fortë”, ka shkruar FBK-ja në rrjetin social "Facebook".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat