Rrahman Kurti: Urime 25 vjetori për gazetën ‘Bota sot’ - Bota Sot
Rrahman Kurti: Urime 25 vjetori për gazetën ‘Bota sot’

Basketboll

Rrahman Kurti: Urime 25 vjetori për gazetën ‘Bota sot’

Nga: K. G. Më: 27 qershor 2020 Në ora: 17:30
Rrahman Kurti: Urime 25 vjetori për gazetën ‘Bota sot’

Rrahman Kurti, trajner i basketbollit dhe veprimtar sportiv, uron gazetën kombëtare “Bota sot”.

“Urime 25 vjetori për gazetën ‘Bota sot’,  21 vite me ju Kemajl Goca”, uron Kurti. 

Ai urimit ia ka bashkangjitur edhe foton e Qendrës Sportive ‘Alidema’ në Pozhoran. 

Image

Kurti është njeriu që jep shumë për sport dhe kontribuon për të gjithë brezat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat