Fidan Shatri: ‘Bota sot’, mbështetëse e sportit - Bota Sot
Fidan Shatri: ‘Bota sot’, mbështetëse e sportit

Basketboll

Fidan Shatri: ‘Bota sot’, mbështetëse e sportit

Nga: K. G. Më: 27 qershor 2020 Në ora: 22:07
Fidan Shatri me laps në dorë gjatë një ndeshjeje

Trajneri i klubit me renome të basketbollit Prishtina, Fidan Shatri, ka fjalët më të mira për gazetën kombëtare “Bota sot”. 

Ai uron 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot” dhe edhe shumë e shumë vite tjera me suksese.

“’Bota sot’, mbështetëse e sportit, meritore për zhvillimin e sportit në vendin tonë”, uron Shatri.  

Shatri është trajneri më i mirë në vendin tonë n basketboll, në konkurrencën e femrave.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat