Mahmut Gorda: ‘Bota sot’, jeni më të mirët - Bota Sot
Mahmut Gorda: ‘Bota sot’, jeni më të mirët

Boksi

Mahmut Gorda: ‘Bota sot’, jeni më të mirët

Nga: K. G. Më: 27 qershor 2020 Në ora: 17:15
Mahmut Gorda: ‘Bota sot’, jeni më të mirët

Ish boksieri i mirënjohur, Mahmut Gorda, përgëzon gazetën ‘Bota sot”. 

Ai tha se ‘Bota sot” vazhdimisht ka qenë përkrah sportistëve dhe e ka shkruar vetëm të vërtetën. 

“Uroj 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot”. 

Uroj edhe shumë e shumë përvjetor tjerë, jeni më të mirët”, uron ish reprezentuesi i Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat