Nexharije Ajeti

Perkujtime

E premte, 14 qershor 2024

Nexharije Ajeti

Më: 13 maj 2024 Në ora: 00:00
Nexharije Ajeti

Vitet kalojnë e malli e mërzia për ty sa vjen e shtohet. Na mungon ti, urtësia, dashuria dhe këshillat e tua të arta. Ishe nënë, gjyshe me vlera të larta njerëzore, na mësoje se duhet të jemi të duruar, të sjellshëm e solidarë, ta bashkëndajmë dhimbjen e tjetrit.

Falenderojmë të madhin Zot që na dha mundësinë të të kemi pranë në një pjesë të jetës sonë.

Pusho e qetë, Ana jonë e mirë, do të jetosh në zemrat dhe mendjet tona çdo ditë!

Me kujtimin tënd të përhershëm: biri yt, Fitimi, nipat që të deshtën shumë, Rinori, Nebiu e Rrezoni dhe reja, Sadetja.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat