Nexharije Ajeti

Perkujtime

E premte, 14 qershor 2024

Nexharije Ajeti

Më: 13 maj 2024 Në ora: 00:01
Nexharije Ajeti

Nëna ime, sot janë dy vite që u ndave nga ne.

Vdekja të mori nga unë dhe mua më la të pikëlluar për pjesën tjetër të jetës.

Jetojmë me kujtimet më të mira me mall dhe krenari për ty, nëna ime e dashur.

Përherë do të jesh me ne, sepse ashtu jetove që të mos vdesësh kurrë.

Pusho e qetë në parajsën qiellore dhe pranë të dashurëve të tu.

Me lot në sy: vajza jote Luljeta, dhëndri Zijadini, nipat Valdrini, Erza e Blendi.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat