Xhensila Myrtezaj shfaqet provokuese, djeg Instagramin

Bota e Yjeve

Xhensila Myrtezaj shfaqet provokuese, djeg Instagramin

Më: 14 maj 2024 Në ora: 13:01
Xhensila Myrtezaj

Xhensila ka bërë një paraqitje shumë tërheqëse në Instagram, me imazhet e fundit që publikoi.

Ajo shfaqet me një veshje shumë seksi, e cila përbëhet nga një fund i shkurtë, po ashtu edhe një buzë me mëngë të gjata, e cila mbulon vetëm pjesën e gjoksit.

Xhensila ka treguar fizikun e saj mahnitës, barkun e tonifikuar dhe kënbët seksi.

Image
Xhensila Myrtezaj

Dukjes ajo i bashkëngjiti një palë çizme me taka të zeza deri në gjunjë, ndërsa flokët i kishte të larguara nga fytyra të lëshuara mbrapa në shpinë.

Këngëtarja kohët e fundit është tejet e komentuar në mediet rozë, për shkak të ndarjes nga aktori Bes Kallaku.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat