E dhimbshme: Kjo është policja që dyshohet se bëri vetëvrasje në shtëpinë e saj në Gjilan

Kronikë e zezë

E dhimbshme: Kjo është policja që dyshohet se bëri vetëvrasje në shtëpinë e saj në Gjilan

Më: 14 maj 2024 Në ora: 13:34
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Gjilan, ku një zyrtare policore është gjetur sot pa shenja jete dhe dyshohet se ka bërë vetëvrasje.

Bëhet e ditur se viktima është Lumnije Dervodeli Borovci, e cila qe një kohë të gjatë ka vuajtur nga një sëmundje.

Lajmin e kanë konfirmuar Policia Rajonale në Gjilan.

Ju informojmë se sot më 14.05.2024 rreth orës 11:44 Policia e Kosovës në Gjilan ka pranuar një informatë se një pjestare e PK-së rreth 46 vjeqare dyshohet se ka bërë vetëvrasje në shtëpinë e saj ne Gjilan.

Patrulla eshte nisur menjeher ne ate drejtim, gjithashtu edhe njesitet tjera relevante. Për informata tjera ju njoftojmë.”

Image
E ndjera Lumnije Dervodeli Borovci

 

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat