Rita Ora shkëlqen në fustanin e bardhë në Festivalin e Filmit në Kanë - Bota Sot
Rita Ora shkëlqen në fustanin e bardhë në Festivalin e Filmit në Kanë

Bota e Yjeve

Rita Ora shkëlqen në fustanin e bardhë në Festivalin e Filmit në Kanë

Më: 16 maj 2019 Në ora: 19:56
Rita Ora

Rita Ora gjatë ditës së sotme ka arritur në Francë.

Rita Ora pasi kaloi pak ditë në Londër bashkë me familjen, ka udhëtuar në Francë.

Këngëtarja ishte e ftuar për të performuar në kuadër të Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Kanë.

Ajo ka performuar si e ftuar e “Magnum”, ndërsa mori vëmendje gjatë parakalimit në tapetin e kuq.

E veshur me një fustan të bardhë, të hapur tek këmba dhe gjoksi, këngëtarja shqiptare dukej për mrekulli.

Për ndryshe, “Carry On” titullohet kënga e fundit nga Rita Ora, të cilën e solli në duet me Kygon.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...