Olivia Rodrigo duket e mrekullueshme në bikini, pasi u ngjit në skenën e Coachella me Gwen Stefani

Bota e Yjeve

Olivia Rodrigo duket e mrekullueshme në bikini, pasi u ngjit në skenën e Coachella me Gwen Stefani

Më: 21 prill 2024 Në ora: 09:36
Olivia Rodrigo

Olivia Rodrigo shkoi në Instagram për të ndarë fotografitë e saj më të fundit me bikini, teksa shfaqte barkun dhe belin e saj të hollë.

Ylli i popit, 21 vjeç, e cila u pa në WeHo me shoqen e saj të ngushtë javën e kaluar, pozoi me bikini me dizajne lulesh, teksa mbante atletet e saj në njërën dorë dhe telefonin në tjetrën.

Flokët e saj të gjata të errëta ranë mbi supet e saj, ndërsa ajo buzëqesh duke mbajtur një palë syze dielli të kuqe.

Image
Olivia Rodrigo

Si gjithmonë, ylli zgjodhi të vishte grim minimal, teksa tregoi bukurinë e saj natyrale, ndërsa ecte zbathur nëpër rrugë.

Në fotografinë e dytë, ajo u shtri në një peshqir plazhi me një kapele që mbulonte fytyrën e saj. 

Image
Olivia Rodrigo
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat