Zendaya shfaq stilin e saj të veçantë, teksa bashkohet me yjet e tjerë të dramës “Challengers”

Bota e Yjeve

Zendaya shfaq stilin e saj të veçantë, teksa bashkohet me yjet e tjerë të dramës “Challengers”

Më: 21 prill 2024 Në ora: 12:25
Zendaya

Zendaya mahniti, teksa pozonte me bashkë-yjet e saj të “Challengers”, teksa ata promovuan filmin e ri romantik në thirrjen fotografike të Amazon MGM Studios në Los Angeles.

Aktorja 27-vjeçare dukej mahnitëse dhe tregoi stilin e saj unik në një set rozë dypjesësh që shfaqte belin e saj të vogël dhe të lidhur përmes një harku të lidhur.

Pjesa e sipërme i ngjante një “polo crop” me prerje të rrumbullakosura nën gjoksin e saj me harkun që vepron si një varg që lidhet me fundin e viteve 1950.

Image
Zendaya

Flokët e saj voluminoze në bionde mjalti ishin të stiluar dhe të përdredhur në mënyrë perfekte me një shirit koke që përshtatej me veshjen.

Ajo e kombinoi dukjen me taka rozë me majë, ndërsa shtoi unaza argjendi.

Image
Zendaya
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat