Pamje të rënda nga një park në Itali, shqiptari gjendet i varur në pemë - Bota Sot
Pamje të rënda nga një park në Itali, shqiptari gjendet i varur në pemë

Diaspora

Pamje të rënda nga një park në Itali, shqiptari gjendet i varur në pemë

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 13:56
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një tjetër ngjarje e rëndë vjen nga përtej detit Adriatik, nga Italia.

Mediat vendase raportojnë se një 35-vjeçar shqiptar u gjet i varur në Parkun e Via Balilla.

Ngjarja ka ndodhur mesditën e së dielës, ndërsa ishin kalimtarët ata që thirrën forcat zjarrfikëse.

Image

Shqiptari ishte vetëvarur me rripin e pantallonave dhe u gjet pa jetë në një lartësi prej 9 metrash.

Sipas policisë italiane rrobat dhe dokumentet e tij ishin në rregull. Ai kishte veshur një palë xhinse, një këmishë të bardhë dhe një xhaketë të errët. Në kyçin e dorës së majtë kishte një byzylyk dhe një unazë në gisht, e cila dukej si martese.

Image

Shqiptari nuk rezultonte që të kishte probleme me drejtësinë italiane, ndërsa po hetohet në lidhje me shkaqet që e detyruan që të vetëvritej.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...