Festivali “Mal Fest” ngjitet në Malishevë

Diaspora

Festivali “Mal Fest” ngjitet në Malishevë

Më: 12 gusht 2022 Në ora: 09:57
Foto ilustrim

Sot dhe nesër do të nis edicioni i parë i festivalit “Mal Fest” në Malishevë.

Ky organizmi synon të jetë tradicional dhe objektiv e ka rininë dhe mërgatën e Komunës së Malishevës, prandaj do të mbahet në kuadër të shënimit të “Ditëve të Diasporës”, njofton Klankosova.tv.

Festivali “Mal Fest” fillon në ora 19:00 dhe mbahet në parkun e qytetit në Malishevë, më 12 dhe 13 Gusht.

Festivali organizohet nga Komuna e Malishevës në bashkëpunim me organizatën “Values for Better Future”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat