Shkon nga Prishtina në Zvicër dhe realizon akrobacione të pabesueshme - Bota Sot
Shkon nga Prishtina në Zvicër dhe realizon akrobacione të pabesueshme

Diaspora

E enjte, 15 nëntor 2018

Shkon nga Prishtina në Zvicër dhe realizon akrobacione të pabesueshme

Më: 4 shkurt 2018 Në ora: 11:28
Pamje nga video

Fitim Krasniqi është një i ri nga Prishtina.

Krasniqi që ka pasion sportin e akrobacioneve Parkour, së fundmi ka qenë për një vizitë në Zvicër.

Ai nuk ka mundur pa realizuar një video të jashtëzakonshme ku ka treguar aftësitë e tij.

Ndiqeni videon më poshtë për më shumë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test