Familja Kurmehaj falenderon bashkatdhetarët - Bota Sot
Familja Kurmehaj falenderon bashkatdhetarët

Diaspora

Familja Kurmehaj falenderon bashkatdhetarët

Më: 24 shkurt 2018 Në ora: 22:59
Fatjona Kurmehaj

Të nderuar qytetarë të Kosovës, bashkatdhetarë kudo që jeni, Gjermania , Zvicra , Franca , Belgjika dhe  Amerik . Familja e Fatjona Kurmehaj  ju falënderon nga zemra për kontributin tuaj për shërimin e Fatjones .  Shuma  e kërkuar është siguruar falë jush dhe Ministrisë së Shëndetësisë së Republikës së Kosovës.
Nga sot e tutje, familja Kurmehaj kërkon nga të gjithë qytetarët që të ndërpresin mbledhjen e mëtutjeshme të parave. Pra, askush nuk është i autorizuar të mbledhë më tutje para në emër të familjes së Fatjona Kurmehaj , as në rrjete sociale dhe askund tjetër në Kosovë dhe diasporë.

Faleminderit të gjithëve për kontributin e dhënë ishallah Allahu ju shperbelen dhe në familja jau kethefshim në gezime se qëndruar pranë nesh. 

Zoti ju shpërbleftë!

Me respekt,
Familja e Zenel Kurmehaj

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test