Qeni zbulon vdekjen e të riut shqiptar, dyshimet e para - Bota Sot
Qeni zbulon vdekjen e të riut shqiptar, dyshimet e para

Diaspora

Qeni zbulon vdekjen e të riut shqiptar, dyshimet e para

Më: 12 prill 2018 Në ora: 16:53
Foto arkiv

Lehja e një qeni ka zbuluar vdekjen e një të riu shqiptar në Itali. Siç raportojnë sot mediat italiane, një 30-vjeçar shqiptar u gjet i pajetë në shtëpinë e tij në Perosa Argentina, komunë në Torino.

Ata që dhanë alarmin te autoritet mbrëmë vonë ishin fqinjë të shqiptarit, pasi prej orësh dëgjonin të lehurat e qenit, që ky i fundit mbante në apartament. 30-vjeçari, siç raportojnë mediat lokale, nuk përgjigjej as në celular dhe as në citofon.

Pasi u hap dera e apartamentit nga zjarrfikësit, shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, u gjet i pajetë në shtrat. Dyshimet janë se ka humbur jetën për shkak të një overdoze droge.

Një hetim ka nisur nga karabinierët për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test