Fotot nga Durrësi, si po e bëjnë plazhin turistët

Durrësi

Fotot nga Durrësi, si po e bëjnë plazhin turistët

Më: 10 qershor 2020 Në ora: 18:57
Pamje nga vendi i ngjarjes

Qytetarë të shumtë të Durrësit e turistë të ndryshëm, edhe pse të paktë në numër, nuk kanë nguruar të shkojnë në plazh.

LSA ka përcjellë disa foto të fundjavës dhe sesi është kryer plazhi nga qytetarët, ku dukshëm vihet re se nuk ka shezlonë apo çadra… përveçse atyre që i kanë marrë nga shtëpia ‘pajisjet’.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat