45 kg kokainë kapen në kontejnerin me mish në Durrës, porositësi ishte nga Kosova

Durrësi

45 kg kokainë kapen në kontejnerin me mish në Durrës, porositësi ishte nga Kosova

Më: 15 qershor 2022 Në ora: 23:24
Foto ilustrim

40 pako me peshë totale rreth 45 kg kokainë janë bllokuar këtë mbrëmje në Portin e Durrësit.

Droga ishte fshehur në një kontejner të ngarkuar me mish, i nisur nga Brazili.

Porositësi i mishit nga verifikimet rezulton një person nga Kosova. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat