Përfshihet nga flakët banesa në Durrës

Durrësi

Përfshihet nga flakët banesa në Durrës

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 11:11
Foto ilustrim

Në banesë është përshirë nga flakët këtë paradite në Durrës.

Ngjarja ndodhi në lagjen nr.8 të qytetit ku kati i dytë i një shtëpisë u përfshi nga flakët.

Në vendngjarje ka shkuar policia dhe shërbimi zjarrfikës. Nga veprimet e para rezulton se zjarri ra në shtëpinë e një 80-vjeçari, Andrea Ç. Shkak ka qenë soba me gaz e gatimit. Zjarri u fik nga shërbimi i mbrojtjes nga zjarri.

Në banesë ka vetëm dëme materiale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat