Rrjedhje gazi tek hyrja e Portit të Durrësit, 4 punonjës sigurie në spital - Bota Sot
Rrjedhje gazi tek hyrja e Portit të Durrësit, 4 punonjës sigurie në spital

Durrësi

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Rrjedhje gazi tek hyrja e Portit të Durrësit, 4 punonjës sigurie në spital

Më: 17 gusht 2017 Në ora: 11:55
Durrës

4 punonjës sigurie të portit të Durrësit kanë përfunduar në spital paraditen e sotme.

Burimet bëjnë me dije se te hyrja e katërt e portit, te Ura e Daljanit, ka patur rrjedhje gazi, si pasojë rojet kanë paraqitur probleme shëndetësore për shkak të ajrit të rënduar dhe janë dërguar në spital.

Nuk dihet ende nga mund të ketë rrjedhur gazi, ndërsa në vijim priten informacione të tjera për ngjarjen.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test