Moment i sikletshëm i kryeministrit, i ndodh e papritura në publik

Evropë

Moment i sikletshëm i kryeministrit, i ndodh e papritura në publik

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 17:40
Boris Johnson i ndodh e papritura në përkujtimoren për oficerët e policisë

Kryeministri Britanik Boris Johnson e ka kaluar me shumë sportivitet një moment të sikletshëm

Johnson po mbante një çadër në dorë e cila nuk po i bindej shumë teksa ndodhej në një përkujtimore për oficerët e policisë.

Për një moment  çadra iu kthye mbrapsht.

Kko shkaktoi të qeshura te vetë Johnson, te princi Charles i ulur pranë tij dhe figura të tjera publike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat