Afera seksuale, publikohet videoja +18 që “dogji” kryeministrin e këtij vendi

Evropë

Afera seksuale, publikohet videoja +18 që “dogji” kryeministrin e këtij vendi

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 17:28
Pamje nga videoja

Kryeministri i Qipros së Veriut, Ersan Saner, sot paraqiti dorëheqjen nga të gjitha pozicionet dhe njoftoi se po largohet nga politika.

Arsyeja që e çoi Saner në vendimin për t’i dhënë fund karrierës së tij politike është një video plus 18,  në të cilën shfaqet ai dhe politikanët e tjerë.

Video rozë që e detyroi atë të japë dorëheqjen nga të gjitha postet e tij, është publikuar në rrjetet sociale  dhe menjëherë është bërë virale.

Saner shfaqet në një ambient ​​të ngjashëm me zyrën, duke i dhënë “udhëzime” një gruaje se si zhvishet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat